Press Enter / Return to begin your search.

Lifestyle portréty se Sarah v botanické zahradě

Pohled krásné modelky v bílé košili v botanické zahradě v Praze - kubacerny.cz

Proč jsem si vybral botanickou zahradu jako místo pro focení?

Jako lifestyle fotograf miluji přírodu a rostliny. Botanická zahrada v Praze je jedním z mých oblíbených míst, kde rád fotím. Je to oáza klidu a krásy, kde se dá najít spousta zajímavých motivů a pozadí pro portrétní fotografii. Když jsem se domluvil se Sarah, že s ní půjdu fotit, navrhl jsem jí, že bychom mohli zajít do botanické zahrady. Sarah souhlasila a byla nadšená z mého nápadu.

Jak jsme fotili v různých částech botanické zahrady?

Fotili jsme se v různých částech botanické zahrady, kde jsme objevovali různé rostliny a květiny. Bylo tam spousta exotických druhů, které vytvářely zajímavé kontrasty a efekty na fotografiích. Sarah se dokázala přizpůsobit každému prostředí a pózovat tak, aby vynikla její krása a osobnost. Byla velmi spolupracující a ochotná zkoušet různé nápady a náměty, které jsme společně vymýšleli.

Potrétní fotografie obličeje modelky v botanické zahradě v Praze - kubacerny.cz
Krásná modelka při focení portrétů v zelené botanické zahradě v Praze - kubacerny.cz

Jaké jsou výsledky našeho focení?

Naše focení v botanické zahradě bylo velmi úspěšné a vytvořili jsme spoustu nádherných snímků. Na fotografiích je vidět Sáry radost ze života a její smysl pro styl. Botanická zahrada je skvělým místem pro lifestyle portréty, které ukazují vaši osobnost a náladu. Jsem velmi spokojený s výsledkem našeho focení a doufám, že se vám budou líbit naše portréty v botanické zahradě.

Jedinečný lightroom preset zdarma

Pokud se vám líbí styl a úprava našich fotografií, mám pro vás skvělou nabídku. Po omezenou dobu nabízím na tuto úpravu jedinečný lightroom preset zdarma. Tento preset jsem vytvořil speciálně pro focení v botanické zahradě, aby zdůraznil barvy, kontrasty a detaily rostlin a květin. Tento preset je vhodný pro jakoukoli fotografii s přírodním motivem nebo pozadím.

Lightroom preset zdarma ke stažení - kubacerny.cz

Máte zájem o podobné fotografie např. pro Váš instagram? Neváhejte mě kontaktovat přes kontaktní formulář nebo přes instagram:

Mrkni na další práci:

#photoshooting #streetphotography #botanic #czechnature #travelphotography #lightroom #presets