Press Enter / Return to begin your search.

Crossfit fotografie s Radkem

Czech crossfit bodybuilder with barbell in gym during workout - kubacerny.cz

Focení Crossfit Fotografií v Roudnici nad Labem s Radkem

Naše dobrodružství začalo, když mě Radek Rýdl, nadšený crossfitový atlet a majitel RR Gymu v Roudnici nad Labem, kontaktoval. První setkání jsme měli přímo v jeho dobře vybaveném trenažéru. Pro Radka, který je odhodlaným cvičencem, bylo důležité mít v portfoliu skvělé crossfitové fotografie. A tak jsme se pustili do focení, kde jsme se zaměřili na zachycení nejen cvičení, ale i crossfitového životního stylu.

Zachycení Crossfit cviků a životního stylu

Během našeho focení jsme se soustředili na zachycení Radkova tréninku a jeho crossfitového životního stylu. Radek použil různé crossfit cviky, jako je veslování na trenažéru, trh (snatch) s velkou osou, a jízda na crossbike, což jsou jeho oblíbené cviky. Snažili jsme se zachytit i emoce, nadšení a odhodlání, které Radka pohánějí.

IMG_0641
Posilovna se svalnatým crossfit trenérem v Roundici nad Labem - kubacerny.cz

Crossfit fotografie v Radkově RR Gymu

Náš projekt nás zavedl přímo do srdce Radkovy posilovny, RR Gymu. Toto moderní a vybavené fitko bylo pro focení ideálním místem. Zachytili jsme nejen Radkovy cviky, ale také atmosféru tohoto prostoru. Fotografie nyní zdobí jeho portfolio jako lifestyle fotografie, které ukazují, že crossfit je nejen sport, ale také způsob života.

Fotografie crossfitu a lifestyle v Roudnici nad Labem

Naše společné focení v Roudnici nad Labem vytvořilo skvělé fotografie, které kombinují sílu crossfitu s estetikou životního stylu. Tyto fotografie nyní zdobí nejen Radkovo portfolio, ale také slouží jako inspirace pro další nadšence crossfitu a lifestyle fotografie. Pokud hledáte fotografa, který dokáže zachytit nejen cviky, ale i duši crossfitu, jsem tady pro vás.

Lifestyle portrétní fotografie - svalnatý, potetovaný trenér crossfit ovládající panel veslařského trenažéru v posilovně v Roudnici nad Labem - kubacerny.cz
IMG_1494
Trenér crossfit na airbike trenažéru v posilovně v Roudnici nad Labem - kubacerny.cz
Namakaný crossfit trenér v posilovně při tréninku - kubacerny.cz
IMG_1573-Edit
IMG_0960
IMG_1596-Edit

Máte zájem o podobné crossfit fotografie nejen z Vašeho tréninku? Neváhej mě kontaktovat:

Mrkni na moje další práce: