Press Enter / Return to begin your search.

Portrétní focení ve slunečnicích

Lifestyle portréntí fotografie krásné modelky v bílých šatech, ve slunečnicovém poli při západu slunce v Litoměřicích - kubacerny.cz

Proč jsem si vybral portrétní focení ve slunečnicích

Portrétní focení ve slunečnicích je jedním z nejkrásnějších a nejromantičtějších způsobů, jak zachytit Vaši osobnost. Slunečnice dodávají fotografiím živost, kontrast a barvu, které vyniknou na každém pozadí.

Kdy a kde jsme s Míšou fotili

Míša je profesionální modelka a influencerka, která má na Instagramu přes 20 tisíc sledujících. Je to velmi milá a přátelská žena. Když jsem jí nabídl focení ve slunečnicovém poli kousek od Litoměřic, souhlasila hned. Na místo jsme dorazili odpoledne, abychom stihli západ slunce, který je známý jako "golden hour" 😊.

Modelka v bílých svatebních šatech ve slunečnicovém poli - kubacerny.cz
Krásná modelka v bílých svatebních šatech uprostřed rozkvetlého slunečnicového pole - kubacerny.cz

Jaká byla spolupráce s Míšou

Fotit s Míšou byla radost. Je to velmi profesionální a zkušená modelka, která ví, jak se pohybovat a pózovat před kamerou. Zároveň je to ale i velmi spontánní a veselá osoba, která dokázala vytvořit příjemnou a uvolněnou atmosféru během focení. Míša měla na sobě bílé šaty, které jí skvěle slušely. Na uších měla naušnice v podobě bílých květů, které dodaly jejímu vzhledu eleganci.

Máte zájem o podobné fotografie např. pro Váš instagram? Neváhejte mě kontaktovat přes kontaktní formulář nebo přes instagram:

Mrkni na další práci:

#photoshooting #streetphotography #botanic #czechnature #travelphotography #lightroom #presets